Müügitingimused

Müügitingimuste kehtivus

Müügitingimused kehtivad KIDOGO.EE veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja KIDOGO OÜ (edaspidi Veebipood kidogo.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

Kidogo OÜ juriidilised andmed: Heki 6, Tartu, 50115, Eesti. Reg nr 16163230, KMKR EE102341984

Kontaktandmed: info@kidogo.ee, tel +372 5225984

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad kidogo.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

Veebipood kidogo.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel kidogo.ee.

Hinnainfo

Kõik Veebipoes kidogo.ee toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Veebipoes kidogo.ee müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik Veebipoes kidogo.ee müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Ostuhinnale lisandub transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile (Omniva, Smartpost või DPD pakiautomaat). Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Kohaletoimetamise tasu ei rakendata üle 49 eurostele tellimustele.

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja kidogo.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Veebipood kidogo.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel kidogo.ee.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele
  • Maksa hiljem lahendused ja järelmaks: ESTO Pay
  • Visa/Mastercard kaardimaksed
  • Pangaülekandega arve alusel

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Esto AS. Tasumine toimub väljaspool veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Esto AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe kidogo.ee arvelduskontole.

Veebipoe kidogo.ee omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Esto AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

Märkige linnuke lahtrisse “Olen tutvunud veebilehe müügitingimustega ning meie privaatsuspoliitikaga ja nõustun nendega”.

Tellimuse väljasaatmiseks kulub kidogo.ee-l keskmiselt 1-3 tööpäeva sõltuvalt valitud makse -ja kohaletoimetamise viisist.

Müügilepingu jõustumine

Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood kidogo.ee andma Tarbijale üle olemasoleva Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood kidogo-ee-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe kidogo.ee pangakontole.

Kohaletoimetamine

Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib Veebipood kidogo.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele. Juba vormistatud tellimust ei ole enam võimalik tühistada.

Kidogo.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole. Keskmiselt on kohaletoimetamise aeg 1-3 tööpäeva.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed. Kui kaup ei ole mõistliku aja jooksul Kliendini jõudnud, tuleb kontakteeruda e-posti teel info@kidogo.ee, et kontrollida saaja andmete õigsust. Adressaadile mitte kohale jõudnud tellimuste eest, mis on kidogo.ee-le logistikapartneri poolt tagasi saadetud, kantakse Kliendile raha tagasi 7 tööpäeva jooksul alates tagastatud tellimuse kohaletoimetamise päevast.

Veebipood kidogo.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood kidogo.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

Tagastamisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Kauba tagastamise soovi korral tuleb saata e-kiri info@kidogo.ee. Kirjas palume märkida tellimuse number, tellija andmed ning toode, mida soovitakse tagastada.

Tagastamisele kuuluv kaup ei tohi olla kahjustunud, ei tohi omada kasutamise märke ja peab olema koos siltidega.

Kauba tagastamisel valida sobilik pakiautomaat:

Omniva: Tartu Aardla Selver, kontaktnumber +372 5225 984

Smartpost: Tartu Aardla Selver, kontaktnumber +372 5225 984

DPD: Tartu Ringtee Selver, kontaktnumber +372 5225 984

Mittesobiliku kauba tagastab Tarbija omal kulul.

Juhul, kui teie ostuga rakendus tasuta kohaletoimetamine (alates 49 eurose ostu puhul), kuid kauba osalise tagastusega väheneb summa alla tasuta tarne määra, arvatakse kauba väljasaatmise saatmiskulu tagastatavalt summalt maha.

Kui teieni on jõudnud vale kaup või kui kaup on saanud transpordi käigus kahjustada, siis palun võtke ühendust info@kidogo.ee

Puudusega ja/või praaktoodete puhul toimub toote ümbervahetamine või tagastamine Müüja kulul.

Veebipood kidogo.ee tagastab ostusumma taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale hiljemalt 14 päeva möödumisel tagastatava kauba laekumisel kidogo.ee aadressile.

Vääramatu jõud

Veebipood kidogo.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood kidogo.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

Isikuandmete töötlemine

Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

Veebipoel kidogo.ee on õigus kasutada Tarbija isikuandmeid (nimi, telefoninumber ja e-posti aadressi) otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Samuti töödeldakse neid selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi.

Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.