MEIE LUGU

Minu inspiratsiooni, motivatsiooni ja julgustuse allikaks on minu laps. Laps paneb sind paljudes asjades heas mõttes teistmoodi mõtlema ja nägema – elumuutev! Lapsed on olnud sütitavaks sädemeks ja andnud loomeindu ilmselt väga paljude heade ideede ning ettevõtmiste eluviimiseks.

Olen üha enam hakanud mis iganes toodete puhul hindama puhtust, ohutust ja keskkonnahoidu – mõeldes nii lapse kui enda heaolule, sest me väärime parimat ja väikese maailmaparandaja tunne on üks hea tunne, mis laeb energiaga.

Olles ise orgaanilise maailmaga liitunud, sai tuule tiibadesse tahe innustada ka teisi emasid väärtustama neid häid omadusi, mida pakub orgaaniline ja mahe.

Sellest lähtuvalt olen meie valikusse eelistanud lasteriiete brände, kes pakuvad kõrgeima tasemega mahepuuvilla, kvaliteeti, mugavust ja vastupidavust, millest võidavad nii lapsed kui vanemad. Usaldame tooteid, mis on disainitud ja valmistatud Euroopas.

Lisaks on minu sooviks olla eeskujuks ja ergutuseks, et me kasutaksime oma elus veel rohkem ja rohkem värve. Miks särada ainult päikselisel suvel, kui võiks särada ka sombusel sügisel ja pimedal talvel? Värvidel on väga võimas energia ja oluline mõju eriti lastele, et lisada neisse optimismi, soosida loovust ja julgustada end väljendama.

Meie eesmärk on muuta Sinu lapse garderoob tervislikumaks ja rõõmsamaks läbi puhta mahepuuvilla ja eluliselt ehtsate mustrite.

Rõõmusäraga,

Kidogo