ORGAANILISEST PUUVILLAST SÄRK – 3 EUR VS 26 EUR

ORGAANILISEST PUUVILLAST SÄRK – 3 EUR VS 26 EUR

Oled kindlasti märganud kiirmoe poodides reklaame, kus orgaanilisest puuvillast laste T-särk maksab ainult 3 EUR ja lisaks ilus jutt keskkonnahoiust.

Kas see pole sinus tekitanud küsimust ja löönud peas punase tulukese põlema, et oot-oot, kuidas see võimalik on, et naturaalsest materjalist toode nii odav on? Pole ju loogiline. Just! Sest kõrge kvaliteet ei saa kunagi nii vähe maksta.

Mis võluvägi see siis on, mis võimaldab nii madalat hinnataset hoida. Kohe valgustame lähemalt.

KUS JA KUIDAS NEED 3 EUR RIIDED VALMINUD ON?

Kangas ja riided on toodetud Aasias, kus õmblustöö maksab sente ja inimesed peavad töötama ebainimlikes tingimustes. Seal ei kehti sellised ranged reeglid ja nõuded nagu Euroopas. Nii saabki need kerge vaevaga nö vaiba alla ära lükata.

Massiga müümine – et sa ostaksid võimalikult tihti ja suurtes kogustes. Kiirmoe tootjatel on tuhandeid poode üle maailma, kelle eesmärgiks ongi olla kõige odavamad.  Kuigi kiirmoeketid promovad ennast kui keskkonda hoidvate ja jätkusuutlikena, siis tegelikkuses on nende tegevus aga väga keskkonda kahjustav ja tarneahelas puudub läbipaistvus.

Kiirmood laseb uusi kollektsiooni välja tihedamini, kui normaalsed inimesed endale riideid juurde ostavad. Mõni kaubamärk isegi iga nädal. Kas see on keskkonda säästev?

Toodetel puudub unikaalne disain, mille oleks loonud hinnatud illustraatorid.

Tänu kõigIle nendele aspektidele saabki hoida hindasid ülimadalal.

Oleme ka ise katsunud ja proovinud neid 3 EUR orgaanilisi asju. Noo, see pole ikka päris see 😊 Erinevus on tuntav. Ei ole sellist pilvepehmust, nagu kvaliteetsel orgaanilisel puuvillal olema peaks.

JA KUIDAS ON SIIS VALMINUD 26 EUR SÄRGID?

Riiete valmistajaks ei ole masstootja ega suur tööstus, vaid tootja riigi kohalikud väiksemad õmblustoad ja kohalikud õmblejad.

Meie poolt esindatud brändide jaoks on oluline, et õmblejatele on makstud inimväärset töötasu ja nad saaksid töötada turvalises keskkonnas ning et kõik vajalikud materjalid oleksid ohutud nii riiete valmistajatele, kui ka kandjatele – ehk lastele. Seetõttu kasutatakse ja usaldatakse üksnes kohalikke kangaid.

Mustreid disainib ja maalib maailmakuulus kunstnik, kelle käe all valmib unikaalne originaaldisain, mis luuakse spetsiaalselt iga kollektsiooni jaoks.

Väljastatakse ainult 2 kollektsiooni aastas, et vältida ületootmist.

Ehk et – kogu tootmisahel asub Euroopas! Ja kõik, mis on kohalik, see on igasuguse toote puhul alati kallihinnalisem!

Kokkuvõttes – antud postituse mõte ei ole hinnata kellegi ostuharjumusi, vaid lihtsalt teha selgitustööd ja avada telgitaguseid ning põhjendada, miks meie kaubamärkide toodang on just selliste hindadega. Ja ühtlasi tänada neid kliente, kes eelistavad võimalusel Euroopa toodangut. Teid on õnneks aina rohkem!

Kirjutamiseni!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Enne, kui lahkud, haara kaasa 5 EUR šoppingu krediiti.*

Liitu Kidogo sõpradega ja saadame Sulle uue sõpruse tähistamiseks e-kirjaga 5 EUR sooduskoodi.

*Soodustust saad kasutada alates 49 EUR ostust.